Skip to main content

Wydawało nam się, że to będzie takie łatwe. Po prostu, napiszemy coś o sobie. Raz, dwa i będzie. Zasiedliśmy więc do laptopów, zrobiliśmy kawę i…. wylaliśmy ją na dywan 😉

Po „krótkiej” przerwie na ratowanie podłogi, pranie i suszenie ponownie zasiedliśmy do pisania. Okazało się, że to takie trudne. „Napisać coś o sobie”… ale żeby nie było nudno i też nie za bardzo „na luzie”, nie sztywniacko, profesjonalnie, zgrabnie, krótko, ale treściwie, osobiście i profesjonalnie… czyli JAK?

„Bądź sobą” – mówimy. Uczymy tego nasze małe pacjentki i pacjentów. Szukamy z rodzicami ich autentycznego sposobu bycia z dziećmi, ich zaangażowanego, niepodręcznikowego rodzicielstwa. Będziemy sobą. Przedstawimy się po swojemu.

To my:

Basia Piskorska – cenię szczerość dzieci i autentyczność młodzieży, ale szczególnie bliskie są mi rodzicielskie wyzwania. Wierzę, że każdy z nas potrafi zmierzyć się ze swoimi trudnościami. W naszym teamie jestem adwokatką rodziców i fanką korzystania z twórczego potencjału małych i dużych klientów.

Kamil Krajewski – Angażuję się w ten projekt z przekonaniem, że każda i każdy z nas ma prawo czuć się zagubiony. Jestem przekonany, że w budowaniu kontaktu z młodymi ludźmi warto jest mówić ich językiem i rozumieć świat w jakim żyją. Nie straszne są mi nowe technologie, wykorzystuję je w pracy i staram się nadążyć za młodymi, nieustannie się od nich ucząc.

Zapraszamy, zostańcie u nas 🙂