Skip to main content

Od kilkunastu lat wspieramy dzieci, młodzież i ich rodziców w gabinetach, mamy jednak takie marzenie, żeby naszą wiedzą i doświadczeniem dzielić się nie tylko z tymi, którzy do nas trafią. Chcielibyśmy stworzyć w sieci miejsce, które będzie inspiracją dla rodziców. Miejsce, w którym nie tylko przeczytacie o naszych pomysłach na wspieranie rozwoju dzieci i radzenie sobie z kryzysami w rodzinie.


To jak? Startujemy!


Długo dyskutowaliśmy od czego zacząć. I mamy to.

Zapraszamy Was na dwa cykle dotykające tematów nam bliskich, ważnych i fascynujących dla nas.


“W trosce o zdrowie psychiczne młodych” – będziemy odpowiadać na pytanie jak dbać o zdrowie psychiczne naszych dzieci? jak im towarzyszyć, żeby rozwijać odporność emocjonalną? czego i jak je uczyć, żeby wspierać ich dobrostan. Będziemy mówić o dzieciach, ale po cichu podpowiadamy, że większość pomysłów przydaje się także dorosłym 😉


“Będę Youtuberem!” – Mnóstwo naszych małych pacjentów i pacjentek na pytanie “kim chcesz zostać w przyszłości?” odpowiada – “Youtuberem”. Widzimy wtedy szeroki uśmiech dziecka i przerażenie w oczach rodziców. “Czy to bardzo źle, że moje dziecko chce być Youtuberem? Czy to znaczy, że jest uzależnione od komputera? Czy dla mojego dziecka najważniejszy jest Internet?”. Spokojnie! Razem oswoimy ten temat. Przyjrzymy się nie tylko temu, co przyciąga dzieci w “byciu Youtuberem”, ale także pokażemy Wam co fajnego możecie z tego wziąć dla Waszej rodziny.